W jakim banku?

Dyskusja w 'Kredyty samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika Gazda123, 30 Marzec 2013.

  1. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Poradźcie mi w jakim banku podjąć kredyt na samochód. Zależy mi aby było w miarę tanio i dobre warunki. Znacie jakąś dobrą placówkę??
     
  2.  
  3. milosz123

    milosz123 New Member

    Dołączył:
    1 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Ja osobiście kredyt na samochód brałem w BGŻ. To mój bank rodzinny z którego usług korzystam ponad 5 lat. Dwa lata temu brałem kredyt na samochód. Jako że posiadam tutaj długi czas konto nie potrzebowałem żadnych zaświadczeń. Pożyczka także była nisko oprocentowana. Obsługa komfortowa i doskonała:)
     
  4. barbarag

    barbarag Member

    Dołączył:
    18 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    ja proponuję Geting Bank, sama brałam tu kredyt co sprawia, że mogę na ten temat wiele powiedzieć. Kredyt jest naprawdę dobry. Niskie oprocentowanie i łatwo go spłacić:)Polecam własnie tutaj.
     
  5. konopia

    konopia New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    To zależy jaki chcesz samochód, bo głównie liczy się wiek samochodu i jego stan. No i ważne są twoje zarobki, w każdym banku mogą ci coś zaproponować ale od ciebie zależy jak atrakcyjna będzie ta oferta.
     
  6. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Proponuję w Polbanku. Warunki są przystępne, a poza tym można również pytać o banki firmowe dla konkretnych marek samochodowych, gdyż one mogą w konkretnym przypadku mieć najlepsze warunki dla klientów danej marki samochodowej.
     
  7. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    To zależy też jaki samochód chcesz kupić. Niektóre salony (mowa o pojeździe nowym) mają swoje firmowe banki i warto jest się zapoznać z ich ofertą, bo może być najkorzystniejsza. Oczywiście nie zaszkodzi również spojrzeć na ofertę innych banków.
     
Inne zbliżone wątki do: jakim banku
Forum Tytuł Data
Kredyty samochodowe kredyt na używany samochód - w jakim banku 25 Listopad 2013
Kredyty samochodowe Koszty kredytu na samochód w Getin Banku 17 Listopad 2014
Kredyty samochodowe W którym banku wziąć kredyt samochodowy - ING czy BGŻ? 16 Luty 2014
Kredyty samochodowe Gdzie najtaniej dostanę kredyt samochodowy? W banku czy w salonie? 19 Lipiec 2013
Kredyty samochodowe w banku czy prywatnie? 24 Czerwiec 2013

Poleć tę stronę