Wasze opinie o Vivus

Dyskusja w 'Vivus forum' rozpoczęta przez użytkownika jaskaboruta, 3 Styczeń 2014.

  1. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    witam

    zastanawiam się nad podjecie kredytu na kwotę 5000 zł w Vivius. Jednak nie jestem pewna czy to dobry pomysł. MOżecie podzielić sie ze mną swymi opiniami?
    Jestem zainteresowana co myślicie na temat kredytów w tej jednostce.
     
  2.  
  3. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Dołączył:
    20 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    poprzeglądaj inne wątki i posty, wszelkei informacje w tym temacie są już na forum. Przede wszystkim od razu u nich nie weźmiesz takich pieniędzy, jest to firma oferująca chwilówki czyli na duży procent, chociaż pierwsza pożyczka 1200 PLN na 30 dni jest z zerowymi kosztami
     
  4. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Dokładnie ja zdecydowałem się na 1000zł na 30 dni za darmo ale w innym przypadku nie polecam koszty kosmos
    a 5 tyś to chyba incredit maksymalnie tyle pożycza ale vivus to na pewno nie
     
  5. Gregor_27

    Gregor_27 New Member

    Dołączył:
    4 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Nie brałem u nich pożyczki, ale kiedyś chciałem sprawdzić jak oni działają - podałem adres mailowy i do dziś mam masę spamu od nich. Jeśli przy pożyczce są tak samo męczący jak z mailami, to odradzam.
     
  6. aragz

    aragz New Member

    Dołączył:
    22 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Ja pożyczałem od nich chwilówkę z tego co pamiętam około 2 lata temu i był to mój pierwszy (ale nie ostatni) kontakt z jakąkolwiek chwilówkę. Przyznam że byłem miło zaskoczony czasem realizacji i dostarczeniem gotówki na moje konto (kilkanaście minut), jak i samą szybką obsługą, takiego czegoś niestety nie spotyka się w bankach. Oczywiście korzystałem z promocji pierwszej pożyczki za 0 zł.
     
  7. Steffi

    Steffi New Member

    Dołączył:
    22 Październik 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Zdarzało mi się korzystać z różnych chwilówek i pożyczkę z Vivusa oceniam wysoko. Pieniądze zawsze miałam na koncie w ciągu kilku minut, umowa przesłana na maila, a nie kurierem, możliwość pożyczenia pieniędzy także w weekend. Przy pierwszej pożyczce nie było potrzeby, żebym wysyłała jakiekolwiek zaświadczenia o dochodach z tego co pamiętam, wystarczyła kilkuminutowa rozmowa telefoniczna. Nie wiem jak jest teraz w tej kwestii, ale generalnie polecam. Choć oczywiście tylko wtedy jak faktycznie gotówka jest nagle potrzebna, ale jesteśmy pewni, że bez problemu ją spłacimy.
     
  8. Ofelia91

    Ofelia91 New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Pierwsza pożyczka spoko, bo darmowa. Dalsze mają dość wysokie oprocentowanie, ale jak czasem było mi trzeba zastrzyku gotówki przed wypłatą to bralam vivusa, należy pamiętać, żeby brać tylko jak masz 100% pewności, że będziesz mieć z czego spłacić.
     
  9. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Do 3000 bez dodatkowych kosztów, dla nowego klienta. To dość sporo, tylko pytanie czy na pewno spłacisz od razu całość? No własnie.
    W mojej opinii Vivus to firma, która w porównaniu do konkurencji ma jedne z najkorzystniejszych finansowo opłat - są one niskie.
     
Inne zbliżone wątki do: Wasze opinie
Forum Tytuł Data
Vivus forum Vivus w Krośnie - opinie 22 Styczeń 2014
Vivus forum Vivus - opinie klientów 24 Październik 2013
Vivus forum VIVUS w Katowicach - opinie 24 Październik 2013

Poleć tę stronę