Wpis w bik, co zrobić

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Fester, 15 Czerwiec 2013.

  1. Fester

    Fester New Member

    Dołączył:
    15 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    mam problem wziąłem kiedyś pożyczke w ing i zapomniałem zapłacić ostatniej raty. zapłaciłem ją dopiero gdy dostałem pismo z banku, że wypowiedzą mi umowę jak nie zapłace. Oczywiście to zapłacilem ale dopiero jakieś dwa miesiące po terminie płatności. Ostatnio chciałem wziąć następny kredyt i w banku powiedziano mi, że nie otrzymam kredytu bo mnie jak to określili bik nie puszcza. Domyślam się że umieścło mnie tam ing co moge z tym zrobić?
     
  2.  
  3. rajca

    rajca New Member

    Dołączył:
    22 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Jeśli spłacisz zaległy kredyt wpis z BIK zostanie usunięty, inaczej na pewno nie otrzymasz kredytu.
     
  4. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Nic nie zrobisz dopóki masz zadłużenie. Jeśli go spłacisz to znikną po pewnym czasie twoje wpisy w rejestrach i po kłopocie. Zasadniczo obowiązuje taka zasada, że najprostsze rozwiązania są najkorzystniejsze i w tym przypadku jest to spłata zadłużenia.
     
  5. kabanos11

    kabanos11 Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Łatwo się mówi...a co jesli nie mamy pieniędzy aby zobowiązanie spłacić? Jaką wtedy znajdziecie radę?
     
Inne zbliżone wątki do: Wpis zrobić
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Potrzebuje pomocy jestem bardzo zasłużona i nie mam pojęcia co zrobić 28 Październik 2017
Forum dłużników co zrobić żeby nie stracić domu 24 Kwiecień 2016

Poleć tę stronę