Zadłużenie w związku

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Asslkr, 3 Wrzesień 2015.

  1. Asslkr

    Asslkr New Member

    Dołączył:
    31 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    od 3 lat jestem w związku z kobietą. W zeszłym roku zdecydowaliśmy się zamieszkać razem i wówczas zaczęły się problemy. Najpierw zauważyłem, że wydaje więcej pieniędzy niż zarabia (przynajmniej wedle informacji, które mam), potem zaczęły się telefony późnymi porami - rozmowy, przy których zawsze wychodzi, a po nich psuje jej się humor, wydaje się być zdenerwowana, jakby przestraszona, ale kiedy o to pytam, nie chce nic powiedzieć. Ostatnio raz po takim telefonie wyszła do kuchni i liczyła półgłosem jakieś sumy. potem logowała się na swoje konto w banku.
    Martwi mnie to, boje się, że może być w poważnych problemach, ale nie bardzo wiem co zrobić. Był ktoś w podobnej sytuacji?
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Po 3 latach związku chyba nie powinno się mieć przed sobą takich tajemnic. Możliwe że ma problemy finansowe, a ty powinieneś ją przycisnąć i wyciągnąć od niej co się dzieję.
     
  4. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Ukrywać trzeba umieć, Pana partnerka ewidentnie się z tym nie kryje, myślę że, lada chwila się wyda i nie będzie już tak kolorowo... na pewno lepiej dla niej jak Panu sama powie niż się przez przypadek Pan dowie...
     
  5. Der

    Der New Member

    Dołączył:
    22 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Porozmawiaj z nią, możesz np powiedzieć, że domyślasz się o co chodzi i chcesz jej pomóc, wtedy będzie jej latwiej się otworzyc.
     
Inne zbliżone wątki do: Zadłużenie związku
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Jak pokonać zadłużenie 29 Maj 2018
Forum dłużników Bezpłatna pomoc dla osób z zadłużeniem czynszowym 13 Listopad 2013
Forum dłużników Ogromne zadłużenie 1 Listopad 2013

Poleć tę stronę