Co ze zdolnością się stało ???

  • Autor wątku Autor wątku Zen
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia

Zen

New Member
Witam,

Posiadam pożyczkę ratalną u jednej z firm parabankowych, sytuacja finansowa się poprawiła, nawet dostałem ostatnio umowę na czas nieokreślony. W ING dowiedziałem się że nie mogę wziąć kredytu gotówkowego bo mam pożyczkę w parabanku, który traktowany jest nie ratalnie a jako cała kwota zadłużenia co zżera moją zdolność kredytową

Czuję się dziwnie, bo nigdy nie zalegałem z ratami, sam też brałem kredyt niegdyś gotówkowy spłacony poprawnie, a tu taki bubel. Czy inne banki też będą mi odmawiać dopóki nie spłacę pożyczki w parabanku (zostało mi jeszcze 6 rat).

Pozdrawiam
 
Właśnie nic się nie zmieniło w tej kwestii. Jak juz parabank wpisuje to nawet mając to na raty rozpisane jest normalnie w raporcie jako jedno aktywne zobowiązanie. Więc kredyt gotówkowy trudniej będzie uzyskać w banku, ale nie jest to niemożliwe ;)
 
Witam,

Posiadam pożyczkę ratalną u jednej z firm parabankowych, sytuacja finansowa się poprawiła, nawet dostałem ostatnio umowę na czas nieokreślony. W ING dowiedziałem się że nie mogę wziąć kredytu gotówkowego bo mam pożyczkę w parabanku, który traktowany jest nie ratalnie a jako cała kwota zadłużenia co zżera moją zdolność kredytową

Czuję się dziwnie, bo nigdy nie zalegałem z ratami, sam też brałem kredyt niegdyś gotówkowy spłacony poprawnie, a tu taki bubel. Czy inne banki też będą mi odmawiać dopóki nie spłacę pożyczki w parabanku (zostało mi jeszcze 6 rat).

Pozdrawiam
Witam,
Czy w dalszym ciągu jest Pan zainteresowany pomocą?
 
A spłaciłeś już tę pożyczkę w parabanku? Czemu chcesz wziąć kredyt w banku, a nie parabanku jak wcześniej?
 
tak niestety bywa że banki niechętnie udzielają kredytów jeśli jesteśmy zadłużeni w jakieś instytucji niebankowej. Najlepiej by było nie brać tzw chwilówek bo oprócz tego, że mają dużo wyższe oprocentowanie to znacznie obniżają naszą zdolność
 
Powrót
Góra