Dobry kredyt bez BIK

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika MateuszMS, 4 Kwiecień 2013.

  1. MateuszMS

    MateuszMS Guest

    Dzień dobry.
    Jeżeli chodzi o pożyczki gotówkowe,to proszę zapoznać się z poniższą ofertą.
    Według rankingów brokerskich jest to najbardziej korzystna propozycja
    Szczegóły na stronie internetowej.

    PROFI CREDIT Pożyczki bez BIK!!!
    Pożyczka do 10 000 zł
    Minimum formalności
    Szybko
    Bez BIK-u
     
  2.  
  3. marcina

    marcina Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Owszem ciekawe:) ale interesuje mnie wysokość oprocentowania pożyczki. W jakiej skali sie waha? Na jak długo można zaciągnąć maksymalnie taki kredyt??
     
  4. Renia

    Renia New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Kwota wysoka jak na ten rodzaj pożyczki, aż się boję ile rzeczywiście jest potem do spłaty.
     
  5. holmek

    holmek Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    45
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś wisi w BIK, to raczej nie będzie zbyt wiarygodny, ale oczywiście są jakieś mniejsze instytucje, które udzielą pożyczki. Jednakże zabezpieczenia i odsetki w takim przypadku raczej będą większe. Proponowałbym najpierw zrobić porządek z BIK.
     
  6. serene1

    serene1 New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    1
    ostatnio koleżanka poleciła mi http://gotowkowe-kredyty.pl bo potrzebowałam nagle gotówki a mam nieciekawą historię kredytową. Wziełam u nich i jestem zadowolona. Załatwiłam szybko bez problemowo. Nie sprawdzano mi bik
     
Inne zbliżone wątki do: Dobry kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Szukam osoby chętne na kredyty gotówkowe które mają dobry BIK 16 Październik 2014
Kredyty gotówkowe Dobry kredyt gotówkowy bez BIK 4 Kwiecień 2013
Kredyty gotówkowe Zyskaj 10 000 PLN! Masz DOBRY BIK? Daj sobie pomóc tym samym pomóż mi! 29 Sierpień 2014
Kredyty gotówkowe Kredyt na oświadczenie do 200 000zł 23 Styczeń 2019
Kredyty gotówkowe Kredyt bankowy bez BR , KRD , BIG , ERiF / sprawdzany TYLKO BIK 17 Styczeń 2019

Poleć tę stronę