Gdzie mam szansę otrzymać pożyczkę gotówkową bez zdolności kredytowej?

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika milka789, 19 Luty 2014.

  1. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    Moja zdolność kredytowa oscyluje na bardzo niskim poziomie. Mam już jedno zobowiazanie kredytowe które spłacam i myślę że będę mieć problem z otrzymaniem kolejnego. Gdzie w takim przypadku starać się o kredyt bez zdolności kredytowej?
     
  2.  
  3. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    Bardzo trudno dostać kredyt w banku trasdycyjnym jeśli nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej. Może być z tym spory problem. Moze spróbuj pożyczyć trochę gotówki prywatnie, ponieważ z kolei w parabankach jest bardzo wysokie oprocentowanie.
     
  4. Ekspert_finansowy

    Ekspert_finansowy New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2014
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Zawsze można zrobić tzw. konsolidację kredytu czyli zamknąć obecny kredyt i dobrać gotówkę, tak aby starczyło zdolności kredytowej.
     
  5. Marlex

    Marlex New Member

    Dołączył:
    27 Luty 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    W Nobel Credit można wziąć dobrą pożyczkę o niższym oprocentowaniu, polecam. Udzielana jest pełna informacja o spłacie, można rozłożyć w dowolnym czasie. Osobiście jestem zadowolona.
     
  6. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    W http://pozyczka24.info.pl. Do tego maja formalnosci ograniczone do minimum i niskie raty bez ukrytych oplat
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzie szansę
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Gdzie uczciwa pożyczka pozabankowa? 7 Grudzień 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie można zaciągnąć pożyczkę gotówkowa bez zaświadczeń o dochodach 27 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie najtaniej kredyt gotówkowy? 19 Grudzień 2013
Kredyty gotówkowe kredyt pod weksel bez bik - gdzie podjąć? 18 Wrzesień 2013
Kredyty gotówkowe kredyt gotówkowy gdzie szybko można dostać? 2 Wrzesień 2013

Poleć tę stronę