gdzie najszybciej uzyskam szybki kredyt?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika seniorita22, 30 Grudzień 2013.

  1. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Witam. Mówi się o szybkich kredytach, ale tak naprawdę który z tych szybkich kredytów jest najszybszy?
     
  2.  
  3. jaskaboruta

    jaskaboruta Member

    Dołączył:
    2 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    W chwilówkach są najszybsze kredyty. Banki udzielają ich o wiele wolniej. Myślę że jeśli chcesz mega szybkiego kredytu to właśnie w parabanku.
     
  4. miki22

    miki22 Member

    Dołączył:
    24 Luty 2014
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Inteligo bardzo szybko przyznaje kredyty. Wystarczy, że masz zdolność kredytową, złożysz odpowiednie dokumenty i w sumie to już na drugi dzień możesz liczyć że na twoim koncie pojawi się przelew z pożyczoną kwotą;)
     
  5. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    Hmm, w ING udało mi się otrzymać gotówkę w 30 minut.
     
  6. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Daj sobie spokuj z chwilówka !! nie słuchaj innych wezmiesz pieniadze a za chwile musisz oddac . podspodem masz link do wniosku karty kredytowej która przyznaja bez oswiadzczen o dochodach wszystko odbywa sie przez internet .

    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona. Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajn iejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
Inne zbliżone wątki do: gdzie najszybciej
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Gdzie najszybciej dostanę kredyt w 2014 ? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Gdzie najszybciej kredyt? 18 Kwiecień 2013
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty Gdzie faktycznie można dostać pożyczki od zaraz ? 5 Marzec 2014
Szybkie kredyty Najlepszy szybki kredyt w 2014 ? Gdzie warto zaciągnąć? 28 Luty 2014

Poleć tę stronę