Konto w MBank - warto czy nie?? Opinie za i przeciw.

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika kijek, 11 Październik 2016.

  1. kijek

    kijek Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Witam'


    Proszę o odpowiedz, jakie są warunki prowadzenia konta w MBank? Polecacie to konto czy nie? Czy jest to konto tanie i opłacalne czy nie ma jakiś ukrytych kosztów??? W wielu rankingach jest to niby konto nr 1.
     
  2.  
  3. maga123

    maga123 Member

    Dołączył:
    13 Maj 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Osobiście posiadam konto w MBanku i jestem bardzo zadowolona z możliwości jakie nad daje.:) przede wszystkim prowadzenie konta jest darmowe, tak samo rzecz ma się z kartą kredytową. Za nie nic nie płacisz. Dodatkowo mozesz takze inwestować na swoim koncie, ponieważ jest tutaj bardzo wygodna lokata jednodniowa:)
     
  4. konopia

    konopia New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2013
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    A ja absolutnie nie polecam. Byłam z tym bankiem 7 lat, i zamiast robić wszystko aby mnie zatrzymać i uatrakcyjnić dla mnie warunki, to ciągle tylko zwiększali mi opłaty. Z początku płaciłam tylko 2 zł za jakieś ubezpieczenie na końcu już 10 zł, plus oczywiście wszystkie bankomaty płatne i w ogóle strasznie ciężko było z nimi cokolwiek załatwić. Uciekałam najszybciej jak się dało.
     
  5. mrkiniu

    mrkiniu New Member

    Dołączył:
    3 Maj 2013
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Z ubezpieczenia wystarczyło zrezygnować, a co do bankomatów, to Euronet oraz BZWBK są bezpłatne.
    mBank nie jest złym bankiem, ale jak każdy inny ma zarówno swoich zadowolonych jak i niezadowolonych klientów.
    Ja osobiście należę do tej pierwszej grupy.
     
  6. koniuszek

    koniuszek Member

    Dołączył:
    7 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Ja polecam jak najbardziej. Oczywiście radziłbym przeczytać dokładnie regulamin zanim te konto założysz, ale mi pasuje tak jak jest i żadnych ukrytych opłat nie mam. Tak jak jednak podkreślam, wszystko zależy, jakie warunki pasują tobie.
     
  7. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Konto jest w porządku, aczkolwiek jest to kwestia bardzo indywidualna. Te warunki, które pasują jednej osobie, innej mogą już nie pasować, dlatego też przed założeniem konta należy bezwzględnie przeczytać wszystkie zasady regulaminu.
     
  8. Mariush

    Mariush New Member

    Dołączył:
    28 Kwiecień 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś chce dodatkowo gadżet do otwarcia konta w mbanku typu GOCLEVER OKULARY 3D 360 ELYSIUM VR , kubki termiczne, bilety do kina, głośniczki, power banki itp to piszcie na priv. Odbiór Wawa przy zakładaniu konta.
     
  9. Balustrady1

    Balustrady1 New Member

    Dołączył:
    2 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Pewnie, że warto założyć. Moim zdaniem ostatnio mają naprawdę ciekawą ofertę. Zakłądając konto korzystałem z tego filmu. Może się komuś przydać.

     
  10. kameleon

    kameleon New Member

    Dołączył:
    9 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Trochę się pogorszyły warunki w mBanku. Ale moim zdaniem nadal opłaca się tam zakładać konto.
     
  11. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Wydaje mi się, że każdy bank i każde konto ma swoje plusy i musy, trzeba tylko wiedzieć, na co można przymknąć oko
     
Inne zbliżone wątki do: Konto MBank
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Najlepsze konto bankowe dla młodych: ekonto mbank, nest konto, bzwbk czy pko 5 Październik 2016
Konta osobiste W jakim banku konto...??? NestBank, mbank,pko czy ing 1 Czerwiec 2017
Konta osobiste Konto dla młodych do 26 roku życia za 0 zł 26 Kwiecień 2018
Konta osobiste Konto osobiste w Nest Bank - czy warto? Opinie 16 Czerwiec 2018
Konta osobiste Konto osobiste w Orange Finanse - opinie 3 Listopad 2016

Poleć tę stronę