Która firma pozabankowa jest najlepsza?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika milaj, 29 Listopad 2013.

  1. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Która obecnie instytucja pozabankowa uchodzi za najlepszą w udzielaniu szybkich kredytów?
     
  2.  
  3. Izy123

    Izy123 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Co człowiek to opinia . Ostatnio dobrze wyglądła szybka pożyczka od Pandy ,tylko udzielaja niewielkie kwoty.
     
  4. pinior

    pinior Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Najlepsza instytucja to ta, która generuje jak najmniejsze koszty, a to zależy również od indywidualnej sytuacji konkretnej osoby, toteż trudno będzie wskazać jedną, konkretną instytucję.
     
  5. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Ja bym postawił na Providenta, o ile oczywiście nie miałbym możliwości dostać kredytu w jakimkolwiek banku.
     
  6. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Tak Provident mimo złej opinii jest nawet ciekawa propozycja jeżeli wybierzemy opcje przelew czyli spłacamy sami na konto raty co tydzień wtedy koszty średnio 40 % w porównaniu z obsługa domowa to ponad 60% ale dość konkretnym minusem na jaki ludzie się głównie skarzą jest konieczność spłacania rat co tydzień nie jak w innych instytucjach co miesiąc .
    następną instytucja realna można powiedzieć o profi kredyt lub karta kredytowa w karty vanquis bank również bez Bik tam oprocentowanie jest podobne a nawet niższe zależności od promocji9 na tle innych firm te oferty wydaja się tanie porównując chwilówki i rrso i to jeszcze w skali roku to wręcz przepaść
    Ale jak mamy możliwość to jak najbardziej banki lub skoki to zostawił bym na ostatecznośc
     
  7. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Dołączył:
    20 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    tak to zależy od kwoty jaką chcesz pozyczyć i jak szybko. w vivus dla nowych klientow na 30 dni 1200 bez kosztów możesz dostac we wszystkich innych chwilówkach już są koszty i to znaczne
     
  8. myfin

    myfin New Member

    Dołączył:
    14 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
  9. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno
     
  10. carolline19

    carolline19 New Member

    Dołączył:
    3 Marzec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Ja ostatnio pożyczkę brałam w http://dfi24.pl. Zależało mi na czasie i oni mi to zapewnili, bo pieniądze były na koncie bardzo szybko. Ogólnie jestem zadowolona.
     
  11. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Duzo dobrych opinii ma tez http://pozyczka24.info.pl. Raty ktore mi zaproponowali byly o wiele nizsze niz podejrzewalam, polecam!
     
  12. Sebek

    Sebek New Member

    Dołączył:
    18 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Najwięcej osób korzysta z Providenta.
     
  13. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Provident, chwilówka lub vivus. Najlepiej przejrzeć oferty pożyczek pozabankowych w jakiejś porównywarce.
     
  14. Adam

    Adam Guest

    Proficredit
    zapraszam do kontakty z doradca - 882010714
     
  15. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Kredyt czy pożyczka, które chcesz przeznaczyć na inwestycje jest chyba najbezpieczniejsza opcją, pod warunkiem, że wiesz, ze biznes się uda. Braliśmy w Profi Credit 15 tys bo brakło żeby kupić 2 najważniejsze maszyny do firmy, co wiązało się ze zwolnieniem 5 pracowników, w długim okresie przynosi to duże oszczędności. Profi Credit okazał się bardzo uczciwą firmą, polecił mi ich mój klient, stały odbiorca, gdyby nie jakieś polecenia zaufanych osób, nie wiem czy byśmy się zdecydowali tak szybko.
     
  16. aragz

    aragz New Member

    Dołączył:
    22 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Hmm, miałem styczność z kilkoma pożyczkami pozabankowymi a najczęściej chyba z Providentem, od którego zaczęła się moja przygoda z sektorem pozabankowym, ponieważ nie mogłem potrzebnej kwoty uzyskać za pośrednictwem banków. Choć opinie o Providencie bywają różne to zdecydowałem się skorzystać, ponieważ wtedy nie było zbyt dużego wyboru na tym rynku. Mimo to nie żałowałem bo udało mi się wyjść z trudnego zakrętu a wiedziałem że w banku nie miałbym większych szans na pożyczkę. Dzisiaj oferta Providenta jest znacznie bardziej przystępna, bynajmniej jeśli mówić o pożyczce samoobsługowej, poza tym zwróciłbym uwagę również na pożyczkę ratalną Wongi czy marki działające pod skrzydłami Aasa Polska, ich raty pożyczek też nie należą do specjalnie wygórowanych.
     
  17. Blazej_Rad

    Blazej_Rad New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    a w kwestii najmniejszych kosztów, to teraz prym wiodą pożyczki darmowe - ja akurat wziąłem taką w Kredytach-chwilówkach, jako nowy klient miałem taki przywilej, że oddam tyle, ile wezmę. niedługo okres spłaty dobiega końca, a ja już mam prawie wszystko nazbierane do oddania :)
     
  18. asantela

    asantela New Member

    Dołączył:
    10 Luty 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    To całkiem miła opcja, zero straty, każdy by tak chciał :p
     
  19. makoma44

    makoma44 New Member

    Dołączył:
    14 Marzec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja zastanawiam się nad wzięciem takiej darmowej pożyczki, bo czytałam, że można taką właśnie dostać. A Wy braliście już taką pożyczkę i była darmowa?
     
  20. paulina92

    paulina92 New Member

    Dołączył:
    21 Marzec 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
  21. sanderkaaa84

    sanderkaaa84 New Member

    Dołączył:
    3 Luty 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ja wolę jednak poświęcić pierwszą darmową na rzecz dłuższego spłaty. Dlatego jak dla mnie rządzi feniko - 4 miesiące na zwrot pieniędzy
     
Inne zbliżone wątki do: Która firma
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Która z instytucji. 28 Listopad 2013
Szybkie kredyty Jaka firma oprócz Providenta 17 Maj 2013

Poleć tę stronę