Potrzebuję pożyczki

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika kornelia, 16 Lipiec 2013.

  1. kornelia

    kornelia New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Mam komunię chrześniaka i potrzebuję 500zł na 15 dni pożyczyć (wypłata 1.08). Znacie jakąś zaufaną chwilówkę?
     
  2.  
  3. lolita

    lolita Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    41
    Docenione treści:
    0
    Proponuję Vivus przez internet albo też Providenta. To miejsca, gdzie bardzo szybko można dostać taką pożyczkę. Oczywiście należy spłacić wszystko w terminie, aby nie było niepotrzebnych nieprzyjemności.
     
  4. MaciejStępień

    MaciejStępień New Member

    Dołączył:
    25 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Jeśli potrzebuje Pani szybkiej pożyczki właśnie do 500złotych, na krótki okres czasu, polecam zapoznanie się z ofertą ViaSMS.pl Oferujemy szybką pożyczkę na jednym z najniższych opłat na rynku. Dla wygody naszych pożyczkobiorców, ograniczyliśmy formalności do minimum. Aby zasięgnąć u nas pomocy finansowej, wystarczy posiadać konto w polskim banku oraz telefon komórkowy. Dodatkowo, pieniądze przelewamy nawet w 15 minut, jeśli pożyczkobiorca posiada konto w tym samym banku, co pożyczkodawca.

    Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania, służę pomocą. :)

    Pozdrawiam,
    Maciej Stępień.

    Online Ekspert ViaSMS.pl
     
  5. rocker

    rocker Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Taka szybka pożyczka, to najlepszym miejscem, gdzie można ją podjąć wydaje się być wonga.com. Tam pożyczki można brać na okres do 30 dni. Kwota 500 złotych nie jest w tej sytuacji duża, a więc nie powinno być problemu z jej dostaniem.
     
  6. kornelia

    kornelia New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Dziękuję Panie Macieju za informację. Skorzystałam z usług Via Sms i jestem zadowolona. Pożyczyłam pieniądze na 7 dni i wczoraj je oddałam w terminie. A właśnie Panie Macieju, czy jak przekroczy się termin spłaty to jest jakaś kara czy opłata dodatkowa?
     
  7. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Obecnie na rynku mamy dużo takich instytucji, które pożyczają na tak krótkie okresy. Na pewno tymi sprawdzonymi są Provident, Wonga czy też Vivus, choć osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest pożyczka od osoby prywatnej.
     
  8. Maciej Stępień

    Maciej Stępień New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    proszę bardzo. Aby przedłużyć spłatę, najpierw sprawdzamy na kalkulatorze umieszczonym na dole strony w zakładce Jak zwrócić? ile będzie kosztować przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Następnie dokonujemy przelewu zawierającego opłatę za przedłużenie terminu spłaty na jedno z naszych kont bankowych. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.


    W razie jakichkolwiek innych pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

    Pozdrawiam,
    Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS
     
  9. shine

    shine New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Tak, jeśli Pani potrzebuje jeszcze pożyczki to polecam http://www.pozyczki-bez-bik.pl, na której sama PAni ustali sobie termin spłaty wybranej kwoty ;)
     
  10. serene1

    serene1 New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    1
    jak potrzebujesz szybko to polecam http://gotowkowe-kredyty.pl wszystko załatwisz szybko i z minimalnymi formalnościami. Brałam u nich ostatnio i jestem zadowolona. Nie sprawdzano mi bik. Nie mam za ciekawej historii kredytowej.
     
  11. Sebek

    Sebek New Member

    Dołączył:
    18 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Skorzystaj z Vivus lub innej firmy pożyczkowej co udziela bezpłatnych chwilówek dla nowych klientów...
     
  12. szymek

    szymek New Member

    Dołączył:
    13 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    spróbuj na starfinance tam dają pożyczki bez zbędnych formalności
     
Inne zbliżone wątki do: Potrzebuję pożyczki
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Potrzebuje kredytu "zaufania" 11 Październik 2018
Kredyty gotówkowe Potrzebujesz gotówki? Najlepsza oferta w jednym miejscu! 15 Marzec 2015
Kredyty gotówkowe Szukam pożyczki na kwotę 50 000zł! 29 Luty 2016
Kredyty gotówkowe Pożyczki prywatne dla osób bez BIK i KRD. 13 Maj 2015
Kredyty gotówkowe Zaimo - Pożyczki 100% przez internet! 26 Kwiecień 2014

Poleć tę stronę