terminy spłaty w wonga

Dyskusja w 'Wonga forum' rozpoczęta przez użytkownika kara, 15 Wrzesień 2015.

  1. kara

    kara New Member

    Dołączył:
    15 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Jakie są konsekwencje nie spłacenia w terminie pożyczki w Wonga? Macie jakieś doświadczenia? Wiadomo chcę o czasie, ale mam trudną sytuacje i szybko muszę wziąć kredyt. W banku to za długo trwa, a średnio się orientuję w chwilówkach.
     
  2.  
  3. mazi88

    mazi88 New Member

    Dołączył:
    23 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    mam podobny problem. Zastanawiam się nad takim kredytem jak będzie mi brakować kasy pod koniec miesiąca i chciałbym wiedzieć jak najwięcej aby nie wpaść w spirale zadłużenia.
     
  4. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Ale nad czym tu się zastanawiać? Jeżeli przed wzięciem chwilówki zakładacie, że nie dacie rady jej spłacić to odpuście temat bo koszty będą dość duże. Jeżeli (donośnie pierwszego postu) jest możliwość kredytu w banku to nie ma się nad czym zastanawiać tylko udać się tam. Kredyt bankowy to nie długie oczekiwanie (chociażby wypróbowany ten przeze mnie iGotówka), w trzy minuty złożony wniosek, ok godziny akceptacja (wysłanie wyciągów) i to wszystko.

    Jest jeszcze kwestia jak wysoka ma być ta pożyczka bo jeżeli nie będzie to wygórowana kwota i da radę spłacić ją w terminie to chwilówka jak najbardziej wchodzi w grę.
     
  5. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
    pewnie komornik po jakimś czasie i wysokie odsetki jak w każdym tego typu
     
  6. oewonga

    oewonga New Member

    Dołączył:
    14 Maj 2015
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam! W przypadku problemu ze spłatą pożyczki w wonga.com, zawsze warto skontaktować się z naszymi Konsultantami – wówczas wspólnie staramy się znaleźć rozwiązanie, które pomoże w spłacie zobowiązania, a tym samym wstrzymamy działania windykacyjne.

    Pozdrawiam
    Tomasz

    *Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
     
  7. mt77

    mt77 Member

    Dołączył:
    5 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Do komornika długa droga, wonga akurat nie dolicza jakiś psychicznych kwot, więcej informacji mogę udzielić prywatnie.
     
  8. oewonga

    oewonga New Member

    Dołączył:
    14 Maj 2015
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam! W wonga.com istnieje możliwości przedłużenia Terminu Spłaty. Można go dokonać od 7 dni przed Terminem Spłaty do dnia Terminu Spłaty – ale tylko do godziny 17:00. W przypadku problemu ze spłatą pożyczki w wonga.com, zawsze warto skontaktować się z naszymi konsultantami – wówczas wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na spłatę zobowiązania.
     

Poleć tę stronę